Wiata fotowoltaiczna dwustanowiskowa (Carport 2)

Stefar Solar
CARPORT-2
18 052,46 zł
Brutto
Ilość

  • Bezpieczne zakupy z certyfikatem SSL Bezpieczne zakupy z certyfikatem SSL
  • Dostawa 2-3 dni Dostawa 2-3 dni
  • 14 dni na zwrot 14 dni na zwrot

Wiata fotowoltaiczna Carport dwustanowiskowy konstrukcja aluminiowa

Panele fotowoltaiczne cieszą się coraz większym zainteresowaniem w Polsce. Energia wykorzystywana ze źródła odnawialnego jest nie tylko opłacalna, ale również wspiera środowisko zapewniając nam tym samym bezpieczną przyszłość energetyczną oraz bezpieczeństwo ekologiczne. Panele montowane są zazwyczaj na dachu lub konstrukcji naziemnej. Innowacyjnym pomysłem jest konstrukcja wolnostojącego ogniwa fotowoltaicznego z instalacją fotowoltaiczną na dachu, czyli wiata typu CARPORT. Dzięki takiemu rozwiązaniu można cieszyć się ekologiczną energią, oraz racjonalnym zagospodarowaniem przestrzennym. Wiata z dachem fotowoltaicznym może pełnić rolę zadaszenia na samochód, ale również zadaszenia dla rowerów, czy sprzętów ogrodowych.
 
Dwa stanowiska:

Przez lata doświadczeń opracowaliśmy kompleksowy produkt najwyższej jakości. Opatentowane przez nas elementy składają się na wysoką wytrzymałość konstrukcji. Cała konstrukcja wykonana jest z aluminium anodowanego. Panele fotowoltaiczne mocowane są na specjalnie zaprojektowanych listwach aluminiowych, dzięki którym wiata jest szczelna. Przy wiacie istnieje możliwość zamontowania ładowarki samochodowej.

Nasza konstrukcja została zaprojektowana przez biuro konstrukcyjne, a także przetestowana we wszystkich pięciu strefach klimatycznych w Polsce.

Do modułu na dwa samochody dołączamy projekt wykonawczy. Istnieje możliwość rozbudowy naszych konstrukcji na indywidualne zamówienie klienta powiększając je o dowolną ilość stanowisk.

Oferujemy również możliwość kompleksowej usługi montażu konstrukcji wraz z dopasowanymi panelami fotowoltaicznymi, inwerterem oraz podpięciem elektrycznym.

Opis

Długość x szerokość
5,4m x 4,2m (do środka słupa)
Wysokość
2 słupy: przód: 3,0m tył: 2,0m
Wsporniki
3,0m i 3,0m na przęsło
Kąt nachylenia dachu
12˚
Moc możliwa do zainstalowania
od 4,8kWp do 7,5kWp, możliwość dopasowania pod potrzeby klienta
Materiał
aluminium anodyzowane AL6005-T5, profile 100x100x3

Zobacz także